مسکن مهر انتخابی اقتصادی برای خانه‌ دار شدن

بدانید کدام شاخص های مسکن مهم است

مطمئن شوید که ارزش واقعی خانه خود در تهران را قبل از عرضه به بازار درک کرده اید. بخش بزرگی از این موضوع درک شاخص های مسکن است که قیمت املاک و مستغلات را در بازار ایران تعیین می کند. برای مثال، نرخ بالاتر فروش خانه در تهران به این معنی است که خریداران بیشتری برای املاک و مستغلات در منطقه شما رقابت می کنند.

 به طور مشابه، عرضه کم مسکن در منطقه شما رقابت خریداران خانه در ایران را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد قیمت ملک خود را افزایش دهید. به نظر املاک باراکا یک مشاور املاک می تواند به شما کمک کند تا همه این عوامل را درک کنید و تصمیم بگیرید که چه زمانی فهرست کنید و چه مقدار از خانه خود را بخواهید، نه به نمایش های هماهنگ.

4 نکته برای فروش خانه و آپارتمان شما

خانه خود را به درستی تبلیغ کنید

برای دریافت بهترین پیشنهاد در خانه خود، باید تبلیغات مناسبی انجام دهید. اگر می خواهید همه چیز را به تنهایی مدیریت کنید، می توانید در سایت های املاک و مستغلات مانند Rocket Homes لیست کنید. در غیر این صورت، مشاور املاک شما ملک شما را لیست کرده و در صورت نیاز آن را برای شما تبلیغ می کند. هنگامی که خریداران علاقه مند را به دست آوردید، مشاور املاک می تواند نمایش ها را ترتیب دهد.

در مورد قیمت خرید مذاکره کنید

خریدارانی که خانه شما را دوست دارند پیشنهادات خود را ارسال می کنند. با پذیرفتن اولین پیشنهادی که روی میزتان می آید خیلی عجله نکنید! مذاکره بخشی مورد انتظار از فرآیند است. با خیال راحت با خریداران علاقه مند مذاکره کنید تا زمانی که به توافقی برسید که برای هر دوی شما مفید باشد. این یکی دیگر از زمینه هایی است که یک مشاور املاک خوب می تواند در آن مشاوره ارزشمندی ارائه دهد.

نهایی کردن جزئیات را فراموش نکنید

اگر خریدار خانه را با رهن خریداری می کند، باید چند مرحله را برای نهایی کردن جزئیات انجام دهد. احتمالاً خانه شما ارزیابی خواهد شد و خریدار ممکن است یک بازرسی از خانه انجام دهد تا مطمئن شود که مشکل عمده ای وجود ندارد (خواه وام مسکن می گیرند یا خیر). اگر قیمت خانه پایین باشد یا اگر نیاز به تعمیر باشد، ممکن است مذاکرات بیشتری انجام شود.

نحوه سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک و مستغلات اداری ، تجاری و مسکونی در بازار مسکن

خط آخر: بیشتر بدانید و حرکت بعدی خود را انجام دهید

آماده کردن خانه شما برای فروش فقط به قرار دادن علامت “فروش” روی چمن شما نیست. برای ارائه بهترین پیشنهادات باید مراحل خاصی را دنبال کنید. این مهم است که بفهمید خانه شما در تهران چقدر ارزش دارد، نماینده لیست مناسب را پیدا کنید، فضای خود را غیر شخصی و شلوغ کنید و تصمیم بگیرید که کدام تعمیر خانه را انجام دهید. در نهایت، باید به نمای بیرونی خانه خود توجه ویژه ای داشته باشید – این اولین چیزی است که مردم هنگام مشاهده خانه شما می بینند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *