تا چه حد حاضرید برای خانه سرمایه گذاری کنید؟

غیرممکن است که بگوییم این مکان برای همه مناسب است. ویدیوهای من را دنبال می‌کنید، می‌دانید که معتقدم املاک مسکونی یک سرمایه‌گذاری با رشد بالا و نسبتاً کم بازده است و به همین دلیل است که من فقط به دنبال مکان‌هایی هستم که احتمالاً از میانگین عملکرد بهتری دارند. با توجه به رشد سرمایه در بلندمدت اما من می دانم که اکثر سرمایه گذاران برای پرداخت بدهی خود به جریان نقدی کافی نیاز دارند، بنابراین بازده عامل مهمی است که هنگام انتخاب مکان باید در نظر گرفته شود.

تا چه حد حاضرید برای خانه سرمایه گذاری کنید؟

هنگام انتخاب مکان، ابتدا با حذف مکان‌ها شروع می‌کنم.خرید مسکن مهر پرند به عنوان مثال، من در منطقه ای یا در شهرهای کوچکتر سرمایه گذاری نمی کنم.شکی وجود ندارد که برخی مکان‌های منطقه‌ای با عملکرد بهتر یا حومه‌های خاص در پایتخت کوچک ما عملکرد بهتری از حومه‌های سه شهر بزرگ پایتخت ما با عملکرد ضعیف‌تر خواهند داشت.اما وقتی پیشنهاد می‌کنم فقط در سه شهر بزرگ سرمایه‌گذاری کنید، همچنین می‌گویم که انتخاب حومه‌های این شهرها بسیار مهم است .

قیمت ها و عملکرد

حومه‌هایی با درجه سرمایه‌گذاری که احتمالاً عملکرد بهتری دارند.به جای نگاه کردن در آینه دید عقب به آنچه قبلاً اتفاق افتاده است، به دنبال شاخص های اصلی از آنچه در آینده رخ می دهد هستم.بنابراین من به دنبال مکان‌هایی می‌گردم که در آن رشد اقتصادی قوی وجود داشته باشد که منجر به رشد دستمزد و در نهایت رشد جمعیت شود.اما بیشتر از آن به دنبال جمعیتی مرفه هستم که بتواند و آماده باشد، برای خرید یا اجاره در این حومه شهرها هزینه بیشتری بپردازد.

قیمت ها و عملکرد

واقعیت این است که من دوست ندارم با روندهای بزرگ مبارزه کنم.سایر محرک های مهم رشد سرمایه عبارتند از عرضه و تقاضا، زیرساخت ها، قابلیت زندگی و رفاه.در طول سال‌ها متوجه شده‌ام که سرمایه‌گذاران باتجربه انتخاب مکان را آسان‌تر می‌کنند آن‌قدر که از اشتباهات خود آموخته‌اند، از نظر احساسی به مکان‌ها وابسته نیستند.از سوی دیگر، بسیاری از سرمایه‌گذاران مبتدی می‌خواهند نزدیک به محل زندگی خود، در حومه شهر که با آن آشنا هستند، یا جایی که می‌خواهند تعطیلات بگذرانند یا در نهایت بازنشسته شوند.

راه های سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری کنند.بدیهی است که اینها دلایل احساسی برای انتخاب یک مکان هستند، کیان مهر پارس به جای اینکه تصمیمات بر اساس داده ها باشد بنابراین اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است ئواضح است که هر چه بیشتر آماده باشید بازدهی بالقوه خود را بهتر در نظر بگیرید زیرا کل را به روی شما باز خواهید کرد، اما اگر فقط آماده سرمایه گذاری در حیاط خلوت خود باشید، انتخاب های شما بسیار محدودتر خواهد بود.

راه های سرمایه گذاری

در حالی که حدود حومه از نظر آماری قابل اعتماد در سطح ملی وجود دارد، به نظر من تعداد بسیار کمی از این حومه ها حومه درجه سرمایه گذاری هستند. آنهایی که نرخ رشد سرمایه تولید کننده ثروت را ارائه می دهند.چگونه یک ملک سرمایه گذاری در انتخاب کنیم؟ توصیه می‌کنم به دنبال منطقه‌ای باشید که سابقه طولانی و ثابت شده رشد سرمایه قوی داشته باشد و احتمالاً به عملکرد بهتر از میانگین‌ها ادامه دهد.

خط آخر

اکنون این با یک “نقطه داغ” یا چیز بزرگ بعدی که بسیاری از سرمایه گذاران مبتدی به دنبال آن هستند، بسیار متفاوت است.و همانطور که در داده ها کاوش می کنید، متوجه می شوید که همه زمین ها برابر نیستند.برخی از مناطق حومه شهر نسبت به سایرین محبوب تر خواهند بود، برخی از مناطق کمبود بیشتری نسبت به سایرین خواهند داشت و به مرور زمان ارزش برخی از زمین ها بیش از سایرین افزایش می یابد.

خواهید دید که عملکرد برتر ارتباط زیادی با جمعیت شناسی منطقه دارد.این حومه‌ها معمولاً مناطقی هستند که تعداد زیادی از مالکان به دلیل انتخاب سبک زندگی یا پیشنهاد می‌خواهند در آن زندگی کنند.من به دنبال حومه شهر هستم که در آن دستمزدها و در نتیجه درآمد قابل تصرف بالاتر از حد متوسط ​​افزایش می یابد.این مکان‌ها گران‌ترین مکان‌ها در پایتخت‌های ما هستند مکان‌های که اکثر ساکنان آن برای مدت طولانی در آن زندگی می‌کنند و بسیاری از ساکنان آن سال‌ها پیش وام مسکن خود را پرداخت کرده‌اند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *