مسکن مهر انتخابی اقتصادی برای خانه‌ دار شدن

کاهش تعداد خانه های خالی

در تابستان 2022، گمانه‌زنی‌های زیادی در رسانه‌ها وجود دارد مبنی بر اینکه کندی بازار مسکن نشانه‌ای از پیشروی بازار به سمت سقوط مسکن است. مردمی که بحران وام‌های ارزان قیمت مسکن را به یاد می‌آورند، نگران این هستند که افزایش اخیر قیمت‌های مسکن و به دنبال آن توقف، نشانه‌ای از ترکیدن یک حباب مسکن دیگر باشد. خرید مسکن مهر پرند اما آیا واقعاً بازار مسکن در حباب است؟

اگر بازار مسکن سقوط کند چه اتفاقی برای نرخ بهره می افتد؟

در طول سقوط بازار مسکن، ارزش یک خانه کاهش می یابد. شما فروشندگانی را خواهید یافت که مشتاق هستند قیمت های درخواستی خود را کاهش دهند. فروشندگان ممکن است انگیزه بیشتری برای چانه زدن بر روی قیمت یا دادن امتیاز به خریداران داشته باشند. به دلیل سقوط، ممکن است فروش های کوتاه و سلب مالکیت نیز وجود داشته باشد که به شما فرصتی برای خرید یک معامله می دهد. بسیاری از خریداران خانه ممکن است احساس کنند که دریافت وام مسکن بسیار خطرناک است.

رکودها وقفه های موقتی در یک اقتصاد پررونق هستند، اما بر بازار مسکن و نرخ بهره تأثیر می گذارند. با این حال، این استراحت ممکن است یک لحظه عالی برای خرید یا تامین مالی مجدد یک ملک باشد. با وام دهنده خود بحث کنید که چگونه رکود بر نرخ بهره تاثیر می گذارد، چگونه ممکن است نرخ وام مسکن خود را کاهش دهید و چگونه ریسک خرید مسکن خود را کاهش دهید. اکنون، به احتمال زیاد قیمت مسکن سقوط نخواهد کرد و به افزایش خود ادامه خواهد داد، هرچند با سرعت کمتر.

بررسی احتمالات بازار مسکن

احتمال کمتری وجود دارد که وام گیرنده در پرداخت وام مسکن نکول کند. قوانین جدید و درس های آموخته شده از بحران مالی 2008 منجر به ایجاد معیارهای سخت گیرانه تری در بازار مسکن امروز نسبت به قبل شده است. نرخ تایید وام مسکن امروز کمتر از دوره قبل از بحران است، که نشان می دهد وام گیرندگان کمتر احتمال دارد که وام های خود را نکول کنند. فروش مسکن مهر پرند قبل از سقوط قبلی مسکن، برای وام دهندگان رایج بود که به اصطلاح “وام های بدون سند” صادر کنند، که وام گیرندگان را ملزم به ارائه مدرک دال بر درآمد خود نمی کرد.

بررسی احتمالات بازار مسکن و نوسانات ارزش مسکن مهر

حداقل امتیاز اعتباری و حداقل پیش پرداخت اغلب برای وام های تحت حمایت دولت مورد نیاز است. طبق مقررات، وام دهندگان باید ظرفیت وام گیرنده را برای بازپرداخت وام و سایر شرایط بررسی کنند. استانداردهای وام دهی سخت تر شده اند و امتیازات اعتباری وام مسکن جدید در حال حاضر به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از اوایل دهه 2000 است.

افزایش کمیسیون خرید و فروش آپارتمان

همچنین باید در نظر داشت که اگر عرضه و تقاضای مسکن تقریباً همزمان کاهش یابد، رکود تأثیر قابل توجهی بر قیمت مسکن نخواهد داشت. نرخ بهره یکی از عواملی است که ممکن است تفاوت ایجاد کند. کاهش نرخ وام مسکن و در نتیجه کاهش هزینه‌های خانه می‌تواند املاکی را که قبلاً دور از دسترس بودند به ارمغان بیاورد. اگر اعتبار خوبی داشته باشید، شانس بیشتری برای تایید درخواست خود دارید.

در شرایط رکود، مردم خرج نمی کنند، پول آزادانه در اقتصاد حرکت نمی کند. آنها تصمیم به خرج نمی دهند و در عوض برای قیمت بهتر در روز بعد پس انداز می کنند. یا پول پس انداز می کنند و خرج نمی کنند چون معتقدند باید پس انداز احتیاطی داشته باشند. این برای هر صنعتی از جمله املاک و مستغلات یا بازار مسکن صادق است.

اگر بازار مسکن سقوط کند چه اتفاقی برای نرخ بهره می‌افتد؟

فدرال رزرو ممکن است به زودی نرخ بهره را در تلاش برای به حداقل رساندن آسیب اقتصادی تغییر دهد. گاهی اوقات، این به تثبیت بازارها و افزایش اعتماد مصرف کننده کمک می کند و در نتیجه باعث افزایش هزینه ها می شود. خرید مسکن مهر نرخ بهره تعدیل شده توسط وام دهندگان برای تعیین نرخ بهره وام و وام مسکن به هر شکل ممکن استفاده می شود.

کاهش تقاضای خرید مسکن مهر همراه با کاهش توان مالی مردم

وام ها در دوران رکود تقاضای زیادی ندارند زیرا افراد تمایلی به خرج کردن پول ندارند و می خواهند آن را حفظ کنند. وام مسکن انواع مختلفی دارد و هرکدام صرف نظر از شرایط اقتصادی مزایا و معایبی دارند. این شما هستید که تصمیم می گیرید چقدر ریسک کنید، اما وام دهنده شما ممکن است راهنمایی کند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *