راه های جدید برای در آمد

اجاره تعطیلات اکثریت مسکن در منطقه تا را تشکیل می دهد. علاوه بر این، قیمت گذاری برای اجاره روزانه، هفتگی و ماهانه ارائه می شود. دوره اوج سفر از است و کرایه های تعطیلات از بسیار بالاتر است.برای اجاره یک ساله، برخی از اجاره نامه ها پرداخت ماهانه ثابتی را ارائه می دهند. برخی دیگر برای شش ماه در فصل شلوغ یا کند قیمت ارائه می دهند.بسته به اندازه و امکانات، یک آپارتمان دو خوابه در یک محله پرطرفدار ممکن است.

راه های جدید برای در آمد

در ماه با اجاره یک ساله اجاره شود. قیمت اغلب شامل آب، بالقوه و حتی اینترنت است.فروش مسکن مهر یکی دیگر از رسوم است. گاهی اوقات به عنوان بازار آزاد شناخته می شود. ایده پشت این کار با بازارهای در شمال قابل مقایسه است. با این حال، از وسیعی از مواردی که ممکن است در کشف کنید شگفت زده خواهید شد.تقریباً هر روز هفته، یک را در یکی از مناطق منطقه تا پیدا کنید. کارمزدهای بسته شدن معمولی برای چندین سال تقریباً قیمت معامله یا حدود به بود.

بینش در سطح بازار 

متوسط ​​هزینه های بسته شدن فقط املاک و مستغلات است، زیرا اکثر مجوزها و هزینه ها اکنون به پزو محاسبه می شود که اکنون با در برابر معامله می شود. کمیسیون فروش و مالیات بر عایدی سرمایه معمولاً توسط فروشنده پرداخت می شود. با این حال، مابقی توسط خریدار پوشش داده می شود.برای افرادی که از چیزهای بهتر در زندگی لذت می برند ، یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در است.

بینش در سطح بازار 

در نتیجه یکی از شاخص های کم هزینه برای زندگی مهاجران نیست . گردشگران بین‌المللی متعددی در آنجا حضور دارند و اقامتگاه‌های مناسب با کمبود مواجه است. هزینه های املاک و مستغلات در نتیجه این امر به شدت افزایش یافته است.به همین دلیل، املاک تجاری گران و محدود است، به خصوص در امتداد بزرگراهی که از داخل شهر می گذرد. در نتیجه، قیمت‌گذاری در رستوران‌ها و مشاغل محلی به ‌طور قابل توجهی پایین ‌تر از قیمت‌های موجود در نیست.

مزایا برای خریداران

بسته به اینکه اهل کجا هستید، هزینه زندگی ممکن است با شهر خودتان قابل مقایسه باشد تعاونی کیان مهر پارس جمعیت مهاجر متوسط ​​است. اگرچه آمار دقیقی وجود ندارد، بسیاری از افراد با تجربه معتقدند که حدود وجود دارد. حدود نفر از کشورهای دیگر وجود دارند که به طور کلی به سه گروه تقسیم می شوند:مهاجران دارای خانه دوم یا کسانی که نیمه بازنشسته هستند. اکثر این افراد صاحب خانه هستند که حدود یک سوم آنها در مرکز شهر و بقیه در مناطق مجاور قرار دارند.

مزایا برای خریداران

اگرچه برخی از این افراد شرکت‌های جانبی را اداره می‌کنند، اما اکثریت آنها از طریق بازنشستگی و سرمایه‌گذاری‌هایی که در خانه انجام می‌شوند، امرار معاش می‌کنند.تا 50 درصد از مهاجران تنها برای دو تا شش ماه در سال اقامت می‌کنند که اغلب در ماه‌های دلپذیر زمستان است.افرادی که با اقامت طولانی مدت از چند هفته تا یک سال به اینجا می آیند. آپارتمان ها یا خانه های تعطیلات اغلب پذیرفته می شوند.بازار املاک و مستغلات در پیچیده است.

خط آخر

بخش های بزرگی از زمین های توسعه نیافته را از هر طرف احاطه کرده است. بازنشسته یا سرمایه گذار کوچک نمی تواند به بسیاری از این مناطق دسترسی داشته باشد.کمک های زمینی که به طور مشترک برگزار می شود، از نظر زیست محیطی محدود، دارای مشکلات مالکیت باشند، یا قبلاً توسط زمین به دست آمده باشند. همراه با املاکی که خانواده های از دیرباز مالک آن بوده اند.بزرگترین املاک و مستغلات در امتداد جاده ساحلی یا ساخته شده است .

یا تحت محدودیت های زیست محیطی قرار دارد. یک سایت میراث جهانی، یک ذخیره‌گاه زیست ، و یک در طرف مقابل این منطقه قرار دارند. خانه‌های قدیمی‌تر و زمین‌های خالی بی‌ارزش، هسته شهر را تشکیل می‌دهند.یکی از محبوب ترین مکان های تعطیلات ساحلی در مکزیک،است. این شانس شما برای به دست آوردن یک قطعه از دارایی مطلوب در این جامعه است که به سرعت در حال گسترش است.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *