مسکن مهر انتخابی اقتصادی برای خانه‌ دار شدن

چالش های بازسازی

بازسازی خانه در ایران چالش سختی است که تعداد کمی از صاحبان خانه به آن فکر می کنند، اما می تواند خانه فعلی شما را تازه کند و خانه ای با دوام بیشتری با پایه های بهتر به شما بدهد. ممکن است خانه فعلی خود را در تهران خریده باشید و از شکل، طراحی یا ساختار ضعیف آن ناراضی باشید. بازسازی به رفع آن مناطق مشکل کمک می کند.

راهنمای بازسازی خانه ها و آپارتمان های قدیمی با روش نوین

بازسازی خانه در تهران پرهزینه است، بنابراین باید مقداری بودجه برای این پروژه کنار بگذارید. با این حال، با ابزار، مواد و پیمانکار مناسب، باید خانه ای بادوام برای چند نسل آینده داشته باشید تا به زندگی در فضای بازسازی شده ادامه دهید!

در اینجا چند راهنما برای بازسازی خانه شما توسط املاک باراکا آورده شده است تا بتوانید با برنامه ریزی، تخریب و ساخت خانه جدید خود شروع کنید. برای درازمدت صبر کنید، زیرا ممکن است تکمیل این پروژه مدتی طول بکشد، اما صبر شما را با خانه ای خیره کننده و به روز می کند که می توانید به آن افتخار کنید!

یک پیمانکار مناسب را انتخاب کنید

یکی از رایج‌ترین تصورات غلط در ایران در مورد پیمانکاران این است که هرچه هزینه‌های آنها ارزان‌تر باشد، در درازمدت در بودجه بیشتری صرفه‌جویی می‌کنید. هزینه‌های ارزان‌تر، بهترین روش‌های ساخت و ساز و همچنین با کیفیت‌ترین مواد مورد استفاده را تضمین نمی‌کند.

از سوی دیگر، هزینه های ساخت و ساز گران قیمت خانه با بهترین کیفیت را نیز تضمین نمی کند. انتخاب یک پیمانکار قابل اعتماد مانند masonworksllc.com یک راه عالی برای اطمینان از اینکه پروژه بهبود خانه شما بدون مشکل و مطابق با برنامه شما پیش می رود، است.

نکته مهمی که در انتخاب پیمانکار باید مورد توجه قرار گیرد، شهرت آنهاست. آنها باید از رتبه رضایت مشتری بالایی برخوردار باشند و خدمات خود را با قیمت متوسط ​​ارائه دهند. تیم های طراحی و ساخت آنها باید بتوانند به طور موثر با شما و همچنین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. گزینه ها را جستجو کنید و به سراغ پیمانکاری بروید که برای پروژه شما مناسب تر است.

در مورد شرایط و بودجه از قبل بحث کنید

هنگام جستجوی یک پیمانکار، مطمئن شوید که دقیقاً آنچه از پروژه خود انتظار دارید را مشخص کنید. در مورد شرایط پرداخت، شرایط ساخت و ساز، برنامه زمان بندی و بودجه از قبل بحث کنید تا از ارتباطات اشتباه جلوگیری کنید و با توجه به محدوده و مواد پروژه خود، برآورد دقیق تری به دست آورید. تمام جزئیات را ذکر کنید، اما هنوز لازم نیست وارد جزئیات کامل شوید.

پس از استخدام پیمانکار، مطمئن شوید که آنها را از هرگونه تغییر یا اضافاتی که هنگام جستجوی شرکت های ساختمانی ایجاد کرده اید مطلع کنید. این اطمینان حاصل می کند که پس از شروع ساخت و ساز هیچ غافلگیری وجود نخواهد داشت و قیمت پیشنهادی شما را به بودجه بسیار دقیق تر از قبل محدود می کند.

خرید و فروش خانه و آپارتمان از طریق روش های جدید

طراحی خانه خود را مشخص کنید

دریابید که دوست دارید خانه شما در داخل و خارج چگونه طراحی شود. نمونه کارهای پیمانکار انتخابی خود را ورق بزنید، یا قبل از جستجوی یک پیمانکار، مجلات طراحی خانه را مرور کنید تا بتوانید دقیقاً آنچه را که می خواهید به دست آورید. ساختن خانه یک پروژه بزرگ است و قبل از شروع فرآیند باید از طراحی آن مطمئن شوید.

طراحان ایرانی می توانند در زیبایی منزل و طراحی هر اتاق به شما کمک کنند. با تیم طراحی داخلی خود ارتباط برقرار کنید تا خانه رویایی خود را به طور کامل بیان کنید و ایده های مد روز یا پایداری را که می توانید در خانه جدید خود بگنجانید جمع آوری کنید. گرایش‌ها و تم‌هایی را که می‌خواهید در خانه خود قرار دهید تا فضا را واقعاً متعلق به شما کنید، بیابید.

مواد را از خانه قدیمی خود بازیابی کنید

بازیابی موادی مانند چوب، قالب‌گیری تاج، پله‌ها و سایر موارد از خانه قبلی می‌تواند به کاهش هزینه‌های مصالح ساختمانی کمک کند. اگر خانه قبلی شما دارای مواد مناسبی است که در معرض ساییدگی، آسیب آب یا آفات نبوده است، باید بتوانید بدون هیچ مشکلی آنها را به خانه جدید خود بیاورید.

بازیابی مواد از خانه های قدیمی یک راه عالی برای پایداری و سازگاری با محیط زیست در ساخت خانه شما است. چوب بازیافتی نیز اغلب بادوام تر و مقرون به صرفه تر از مواد جدید است و ظاهری زیبا و قدیمی به شما می دهد.

کارکردهای خانه خود را ارتقا دهید

اکنون زمان بسیار خوبی برای ارتقاء عملکرد خانه شماست! به دنبال سیستم جمع آوری و تصفیه آب باران، پنل های خورشیدی یا لوازم خانگی خودکار با سیستم کنترل متمرکز باشید تا خانه خود را به قرن جدید بیاورید. اگر اعضای خانواده دارید که نیاز به کمک دارند، می توانید نیازهای آنها را نیز برآورده کنید!

توجه به عمر ساختمان ها برای سرمایه گذاری و ورود به بازار مسکن

خانه خود را با مواد بادوام ارتقا دهید، مانند استفاده از میزهای کوارتز مهندسی شده به جای میزهای مرمر برای همان نمای سنگ طبیعی بدون هزینه های نگهداری بالا. به جای نایلون یا پلی استر برای گزینه ای بادوام از فرش تری اکستا استفاده کنید و وسایل لوله کشی پیشرفته را در خانه خود نصب کنید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید خانه خود را ارتقا دهید!

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *