خدمات سلامت الکترونیک برکت تل

شرکت برکت تل ، وابسته به ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) ،در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری به منظورخدمت رسانی درعرصه سلامت ودرمان با تا کید بر پوشش خدمات در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته و با همکاری و مشارکت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، در سال 1390 شروع بکار نمود.

در جهت تحقق اهداف سند چشم انداز جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رسالت همیشگی و اصلی انقلاب اسلامی، شرکت برکت تل به یک جهاد سلامت و بهداشت عمومی می اندیشد و مناطق دور افتاده از حداقل های امکانات درمانی،پزشکی را هدف گذاری نموده است.

در این میان هرچند رسالت ارائه و مدیریت خدمات بعهده وزارت بهداشت میباشد ، اما تامین خدمات از طریق زیر ساختها و امکانات الکترونیکی براساس توافقات و تفاهم نامه های منعقده بین ستاد اجرائی حضرت امام و وزارت بهداشت ، به شرکت برکت تل واگذار گردید.

این شرکت با بهر مندی از توان بالقوه و بالفعل اندیشه های جوان و خلّاق و با محوریت نیازهای اساسی منطقه ای و بومی سازی ،اقدام به طراحی و ساخت تجهیزات دورا پزشکی (تله مدیسین ) و نرم افزار های مرتبط با پرونده الکترونیک سلامت مورد نیاز کشور و کشورهای منطقه را در دستور کار خود قرار داده است.

برکت تل در هدف راهبردی خود ، مصمم به حمایت از سیاستهای ملی سلامت در قالب طرحها و پروژه های مربوطه همانند ایجاد زیر ساختهای نرم افزاری و سخت افزار ارتباطی در اجرای برنامه پزشک خانواده ، سیستم شتاب نظام سلامت ،اپراتور سلامت ( www.ehso.ir ) تولید سیستم های بیمارستانی ، آموزشی ، پژوهشی ، مدیریتی و .... میباشد.

یکی از راههای تحقق این آرمان ، مجهز نمودن نظام سلامت کشور به برخورداری از سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری تولید شده توسط شرکت برکت تل میباشد که با دست یابی به این هدف ، گامی بسوی کاهش محرومیت اقشار آسیب پذیر جامعه را دربرداشته و در این مسیر، آرامش جسمی-روحی و حتی اقتصادی این دسته از گروههای هدف را در پی خواهد داشت.

استراتژی تحقق اهداف فوق ، متاثر از اصول ارزشی تبیین شده توسط حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ، مبنی برتاکید به عدالت اجتماعی و اقتصادی و توجه به نیازهای اساسی گروه های هدف ، شکل گرفته است.

این شرکت تلاش مینماید تا رسیدن به اهداف راهبردی تعریف شده ، با تمام مشکلات در پیش رو مقابله نماید.

برکت تل شعار مقدسی را سرلوحه امور خود قرار داده و همواره از آن انرژی میگیرد.

شعار ما ، همان فرمایش زیبای مقام معظم رهبری مطابق با برداشت مفهومی از این آیه شریفه ی قرآن میباشد :

فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ

وقتی از کاری فراغت پیدا کردی ، قامت راست کن برای انجام کار بعدی در راه پیشرفت توقف ممنوع است .

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت برکت تل است.

آدرس : تهران - خیابان بیست و یکم وزرا - پلاک 11 - ساختمان بنیاد برکت - طبقه همکف